Iris pictures

@ttelaa خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

This channel is not only abt the pictures, but its abt the amazing stories and people behind the cameras! @ttelaa join us, and send us your works @kirss or @curry31
ژئو و زبان کانال
Ethiopia, Amharic


ژئو کانال
Ethiopia
زبان کانال
Amharic
رسته
Картинки и фото
اضافه شده به شاخص
20.07.2018 16:41
1 Oct 2020, 22:05 (386 روز پیش)
آمار انتشار #2091:
59
1h
77
3h
90
8h
154
24h
184
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 1 Oct
+72
72
23:05
+1h
+59
59
Fri, 2 Oct
+84
156
00:05
+2h
+13
72
01:05
+3h
+5
77
02:05
+4h
+4
81
03:05
+5h
+1
82
04:05
+6h
+2
84
05:05
+7h
+1
85
06:05
+8h
+5
90
07:05
+9h
+6
96
08:05
+10h
+5
101
09:05
+11h
+4
105
10:05
+12h
+6
111
11:05
+13h
+5
116
12:05
+14h
+5
121
13:05
+15h
+5
126
14:05
+16h
+1
127
15:05
+17h
+4
131
16:05
+18h
+3
134
17:05
+19h
+5
139
18:05
+20h
+2
141
19:05
+21h
+2
143
20:05
+22h
+1
144
21:05
+23h
+6
150
22:05
+24h
+4
154
23:05
+1
155
Sat, 3 Oct
+29
185
00:05
+1
156
01:05
+3
159
02:05
0
159
03:05
0
159
04:05
+1
160
05:05
+1
161
06:05
0
161
07:05
+2
163
08:05
+1
164
09:05
+2
166
10:05
+2
168
11:05
+1
169
12:05
+1
170
13:05
+1
171
14:05
0
171
15:05
0
171
16:05
+1
172
17:05
+4
176
18:05
0
176
19:05
+1
177
20:05
+3
180
21:05
+2
182
22:05
+2
184
23:05
+1
185
Sun, 4 Oct
+22
207
00:05
0
185
03:05
0
185
07:05
+1
186
08:05
+2
188
09:05
+1
189
10:05
+1
190
11:05
+1
191
12:05
+2
193
13:05
+1
194
14:05
+3
197
15:05
+1
198
16:05
+1
199
17:05
0
199
18:05
+2
201
19:05
0
201
20:05
+2
203
21:05
+2
205
22:05
0
205
23:05
0
205
Mon, 5 Oct
+23
230
00:05
+2
207
01:05
0
207
02:05
+1
208
03:05
0
208
04:05
0
208
05:05
0
208
06:05
0
208
07:05
0
208
08:05
+2
210
09:05
+3
213
10:05
0
213
11:05
+2
215
12:05
0
215
13:05
0
215
14:05
+2
217
15:05
+1
218
16:05
+1
219
17:05
+3
222
18:05
+2
224
19:05
+1
225
20:05
0
225
21:05
+3
228
22:05
+1
229
23:05
0
229
Tue, 6 Oct
+53
283
00:05
+1
230
01:05
0
230
02:05
+1
231
03:05
0
231
04:05
0
231
05:05
0
231
06:05
0
231
07:05
+3
234
08:05
+12
246
09:05
+7
253
10:05
+2
255
11:05
+6
261
12:05
0
261
13:05
0
261
14:05
+3
264
15:05
+3
267
16:05
+2
269
17:05
+2
271
18:05
+5
276
19:05
0
276
20:05
+2
278
21:05
0
278
22:05
+1
279
23:05
+2
281
Wed, 7 Oct
+12
295
00:05
+2
283
01:05
0
283
02:05
0
283
03:05
0
283
04:05
0
283
05:05
0
283
06:05
0
283
07:05
+1
284
08:05
0
284
09:05
0
284
10:05
0
284
11:05
+2
286
12:05
+1
287
13:05
+1
288
14:05
0
288
15:05
0
288
16:05
+2
290
17:05
0
290
18:05
0
290
19:05
0
290
20:05
+1
291
21:05
0
291
22:05
+2
293
23:05
0
293
Thu, 8 Oct
+7
302
00:05
+2
295
01:05
0
295
02:05
0
295
03:05
0
295
04:05
0
295
05:05
0
295
06:05
0
295
07:05
+1
296
08:05
0
296
09:05
0
296
10:05
0
296
11:05
+1
297
12:05
+1
298
13:05
0
298
14:05
0
298
15:05
+1
299
16:05
0
299
17:05
0
299
18:05
0
299
19:05
0
299
20:05
+1
300
21:05
0
300
22:05
+2
302
23:05
0
302
Fri, 9 Oct
+9
311
00:05
0
302
01:05
0
302
02:05
+1
303
03:05
+1
304
04:05
0
304
05:05
0
304
06:05
0
304
07:05
0
304
08:05
0
304
09:05
0
304
10:05
0
304
11:05
0
304
12:05
0
304
13:05
+1
305
14:05
+1
306
15:05
+2
308
16:05
0
308
17:05
0
308
18:05
0
308
19:05
0
308
20:05
+1
309
21:05
0
309
22:05
+1
310
23:05
0
310
Sat, 10 Oct
+10
321
00:05
+1
311
01:05
+1
312
02:05
0
312
03:05
0
312
04:05
0
312
05:05
0
312
06:05
+1
313
07:05
+1
314
08:05
0
314
09:05
+1
315
10:05
0
315
11:05
0
315
12:05
+1
316
13:05
+1
317
14:05
+1
318
15:05
0
318
16:05
0
318
17:05
0
318
18:05
0
318
19:05
0
318
20:05
0
318
21:05
+1
319
22:05
+2
321
23:05
0
321
Sun, 11 Oct
+7
328
00:05
0
321
01:05
0
321
02:05
0
321
03:05
0
321
04:05
0
321
05:05
0
321
06:05
0
321
07:05
0
321
08:05
0
321
09:05
0
321
10:05
0
321
11:05
0
321
12:05
0
321
13:05
+1
322
14:05
0
322
15:05
+1
323
16:05
+1
324
17:05
0
324
18:05
+1
325
19:05
0
325
20:05
+1
326
21:05
+1
327
22:05
0
327
23:05
+1
328
Mon, 12 Oct
+7
335
00:05
0
328
01:05
0
328
02:05
0
328
03:05
0
328
04:05
0
328
05:05
0
328
06:05
0
328
07:05
0
328
08:05
0
328
09:05
0
328
10:05
0
328
11:05
0
328
12:05
+1
329
13:05
+1
330
14:05
+1
331
15:05
0
331
16:05
0
331
17:05
+1
332
18:05
+1
333
19:05
0
333
20:05
+1
334
21:05
0
334
22:05
0
334
23:05
+1
335
Tue, 13 Oct
+9
344
00:05
0
335
01:05
0
335
02:05
0
335
03:05
0
335
04:05
0
335
05:05
0
335
06:05
0
335
07:05
0
335
08:05
0
335
09:05
0
335
10:05
0
335
11:05
+2
337
12:05
+1
338
13:05
+1
339
14:05
+1
340
15:05
0
340
16:05
0
340
17:05
0
340
18:05
0
340
19:05
+1
341
20:05
+1
342
21:05
+1
343
22:05
+1
344
23:05
0
344
Wed, 14 Oct
+5
349
00:05
0
344
01:05
0
344
02:05
+1
345
03:05
+1
346
04:05
0
346
05:05
0
346
06:05
0
346
07:05
+1
347
08:05
0
347
09:05
0
347
10:05
0
347
11:05
0
347
12:05
0
347
13:05
0
347
14:05
0
347
15:05
0
347
16:05
0
347
17:05
0
347
18:05
0
347
19:05
0
347
20:05
+1
348
21:05
0
348
22:05
+1
349
23:05
0
349
Thu, 15 Oct
+5
354
00:05
0
349
01:05
0
349
02:05
0
349
03:05
0
349
04:05
0
349
05:05
0
349
06:05
0
349
07:05
0
349
08:05
0
349
09:05
0
349
10:05
0
349
11:05
0
349
12:05
0
349
13:05
+1
350
14:05
0
350
15:05
0
350
16:05
0
350
17:05
0
350
18:05
0
350
19:05
0
350
20:05
0
350
21:05
0
350
22:05
+3
353
23:05
+1
354
Fri, 16 Oct
+4
358
00:05
0
354
01:05
0
354
02:05
0
354
03:05
0
354
04:05
0
354
05:05
0
354
06:05
0
354
07:05
0
354
08:05
0
354
09:05
0
354
10:05
0
354
11:05
0
354
12:05
0
354
13:05
0
354
14:05
0
354
15:05
+1
355
16:05
+1
356
17:05
0
356
18:05
0
356
19:05
0
356
20:05
0
356
21:05
0
356
22:05
+1
357
23:05
+1
358
Sat, 17 Oct
+9
367
00:05
0
358
01:05
+1
359
02:05
0
359
03:05
0
359
04:05
0
359
05:05
0
359
06:05
0
359
07:05
0
359
08:05
0
359
09:05
+1
360
10:05
0
360
11:05
+1
361
12:05
+1
362
13:05
0
362
14:05
0
362
15:05
+1
363
16:05
+1
364
17:05
0
364
18:05
0
364
19:05
0
364
20:05
+1
365
21:05
+1
366
22:05
0
366
23:05
0
366
Sun, 18 Oct
+2
369
00:05
+1
367
01:05
0
367
02:05
0
367
03:05
0
367
04:05
0
367
05:05
0
367
06:05
0
367
07:05
0
367
08:05
0
367
09:05
0
367
10:05
0
367
11:05
+1
368
12:05
+1
369
13:05
0
369
14:05
0
369
15:05
0
369
16:05
0
369
17:05
0
369
18:05
0
369
19:05
0
369
20:05
0
369
21:05
0
369
22:05
0
369
23:05
0
369
Mon, 19 Oct
+5
374
00:05
0
369
01:05
0
369
02:05
0
369
03:05
+1
370
04:05
0
370
05:05
0
370
06:05
0
370
07:05
0
370
08:05
0
370
09:05
0
370
10:05
0
370
11:05
+1
371
12:05
0
371
13:05
0
371
14:05
0
371
15:05
+1
372
16:05
0
372
17:05
0
372
18:05
0
372
19:05
0
372
20:05
+2
374
21:05
0
374
22:05
0
374
23:05
0
374
Tue, 20 Oct
+3
377
00:05
0
374
01:05
0
374
02:05
0
374
03:05
0
374
04:05
0
374
05:05
0
374
06:05
0
374
07:05
0
374
08:05
0
374
09:05
0
374
10:05
0
374
11:05
0
374
12:05
0
374
13:05
0
374
14:05
0
374
15:05
0
374
16:05
0
374
17:05
0
374
18:05
0
374
19:05
+1
375
20:05
0
375
21:05
0
375
22:05
+1
376
23:05
0
376
Wed, 21 Oct
+5
382
00:05
+1
377
01:05
0
377
02:05
+1
378
03:05
0
378
04:05
0
378
05:05
0
378
06:05
0
378
07:05
0
378
08:05
0
378
09:05
0
378
10:05
0
378
11:05
+1
379
12:05
0
379
13:05
0
379
14:05
0
379
15:05
0
379
16:05
0
379
17:05
0
379
18:05
0
379
19:05
0
379
20:05
+1
380
21:05
+1
381
22:05
0
381
23:05
0
381
Thu, 22 Oct
+11
393
00:05
+1
382
01:05
+2
384
02:05
+1
385
03:05
+1
386
04:05
0
386
05:05
0
386
06:05
0
386
07:05
0
386
08:05
0
386
09:05
+1
387
10:05
0
387
11:05
0
387
12:05
0
387
13:05
0
387
14:05
0
387
15:05
0
387
16:05
+1
388
17:05
0
388
18:05
+2
390
19:05
0
390
20:05
0
390
21:05
+1
391
22:05
+1
392
23:05
+1
393
Fri, 23 Oct
+5
398
00:05
0
393
01:05
+1
394
02:05
+1
395
03:05
0
395
04:05
0
395
05:05
0
395
06:05
0
395
07:05
0
395
08:05
0
395
09:05
+1
396
10:05
+1
397
11:05
0
397
12:05
0
397
13:05
0
397
14:05
0
397
15:05
0
397
16:05
0
397
17:05
0
397
18:05
+1
398
19:05
0
398
20:05
0
398
21:05
0
398
22:05
0
398
23:05
0
398
Sat, 24 Oct
+4
402
00:05
0
398
01:05
0
398
02:05
0
398
03:05
0
398
04:05
0
398
05:05
0
398
06:05
0
398
07:05
0
398
08:05
+1
399
09:05
0
399
10:05
0
399
11:05
0
399
12:05
0
399
13:05
0
399
14:05
0
399
15:05
0
399
16:05
0
399
17:05
+2
401
18:05
0
401
19:05
+1
402
20:05
0
402
21:05
0
402
22:05
0
402
23:05
0
402
Sun, 25 Oct
+2
404
00:05
0
402
01:05
+1
403
02:05
0
403
03:05
0
403
04:05
0
403
05:05
0
403
06:05
0
403
07:05
0
403
08:05
0
403
09:05
+1
404
10:05
0
404
11:05
0
404
12:05
0
404
13:05
0
404
14:05
0
404
15:05
0
404
16:05
0
404
17:05
0
404
18:05
0
404
19:05
0
404
20:05
0
404
21:05
0
404
22:05
0
404
23:05
0
404
Mon, 26 Oct
+6
410
00:05
0
404
01:05
0
404
02:05
0
404
03:05
0
404
04:05
0
404
05:05
0
404
06:05
+2
406
07:05
0
406
08:05
0
406
09:05
0
406
10:05
0
406
11:05
0
406
12:05
0
406
13:05
+1
407
14:05
0
407
15:05
0
407
16:05
0
407
17:05
0
407
18:05
0
407
19:05
+1
408
20:05
0
408
21:05
0
408
22:05
0
408
23:05
+1
409
Tue, 27 Oct
+3
413
00:05
+1
410
01:05
0
410
02:05
0
410
03:05
0
410
04:05
0
410
05:05
0
410
06:05
0
410
07:05
0
410
08:05
+1
411
09:05
0
411
10:05
0
411
11:05
0
411
12:05
0
411
13:05
+1
412
14:05
0
412
15:05
0
412
16:05
0
412
17:05
0
412
18:05
0
412
19:05
0
412
20:05
0
412
21:05
0
412
22:05
+1
413
23:05
0
413
Wed, 28 Oct
+4
417
00:05
0
413
01:05
+1
414
02:05
0
414
03:05
0
414
04:05
0
414
05:05
0
414
06:05
0
414
07:05
0
414
08:05
0
414
09:05
0
414
10:05
0
414
11:05
+1
415
12:05
0
415
13:05
0
415
14:05
0
415
15:05
+1
416
16:05
0
416
17:05
0
416
18:05
0
416
19:05
+1
417
20:05
0
417
21:05
0
417
22:05
0
417
23:05
0
417
Thu, 29 Oct
+4
421
00:05
0
417
01:05
0
417
02:05
0
417
03:05
0
417
04:05
0
417
05:05
0
417
06:05
0
417
07:05
0
417
08:05
0
417
09:05
0
417
10:05
0
417
11:05
+1
418
12:05
0
418
13:05
0
418
14:05
0
418
15:05
0
418
16:05
0
418
17:05
0
418
18:05
+1
419
19:05
0
419
20:05
0
419
21:05
0
419
22:05
+1
420
23:05
0
420
Fri, 30 Oct
+5
426
00:05
+1
421
01:05
0
421
02:05
0
421
03:05
0
421
04:05
0
421
05:05
0
421
06:05
0
421
07:05
+1
422
08:05
0
422
09:05
+1
423
10:05
0
423
11:05
0
423
12:05
0
423
13:05
0
423
14:05
0
423
15:05
0
423
16:05
0
423
17:05
0
423
18:05
0
423
19:05
0
423
20:05
+1
424
21:05
+1
425
22:05
+1
426
23:05
0
426
Sat, 31 Oct
+2
428
00:05
0
426
01:05
0
426
02:05
0
426
03:05
0
426
04:05
0
426
05:05
0
426
06:05
0
426
07:05
+1
427
08:05
0
427
09:05
+1
428
10:05
0
428
11:05
0
428
12:05
0
428
13:05
0
428
14:05
0
428
15:05
0
428
16:05
0
428
17:05
0
428
18:05
0
428
19:05
0
428
20:05
0
428
21:05
0
428
Sun, 1 Nov
+6
434
00:05
0
428
Mon, 2 Nov
+6
440
00:05
+6
434
Tue, 3 Nov
+2
442
00:05
+6
440
Wed, 4 Nov
+4
446
00:05
+2
442
Thu, 5 Nov
+5
451
00:05
+4
446
Fri, 6 Nov
+4
455
00:05
+5
451
Sat, 7 Nov
+3
458
00:05
+4
455
Sun, 8 Nov
+7
465
00:05
+3
458
Mon, 9 Nov
+3
468
00:05
+7
465
Tue, 10 Nov
+8
476
00:05
+3
468
Wed, 11 Nov
+5
481
00:05
+8
476
Thu, 12 Nov
+1
482
00:05
+5
481
Fri, 13 Nov
+2
484
00:05
+1
482
Sat, 14 Nov
+3
487
00:05
+2
484
Sun, 15 Nov
+4
491
00:05
+3
487
Mon, 16 Nov
+2
493
00:05
+4
491
Tue, 17 Nov
+5
498
00:05
+2
493
Wed, 18 Nov
+3
501
00:05
+5
498
Thu, 19 Nov
+3
504
00:05
+3
501
Fri, 20 Nov
+2
506
00:05
+3
504
Sat, 21 Nov
+4
510
00:05
+2
506
Sun, 22 Nov
+4
514
00:05
+4
510
Mon, 23 Nov
0
514
00:05
+4
514
Tue, 24 Nov
+1
515
00:05
0
514
Wed, 25 Nov
+5
520
00:05
+1
515
Thu, 26 Nov
+6
526
00:05
+5
520
Fri, 27 Nov
+3
529
00:05
+6
526
Sat, 28 Nov
+1
530
00:05
+3
529
Sun, 29 Nov
+1
531
00:05